Aplikacje na Mistrzostwa Świata — wybór redakcji

Czekasz na to od czterech lat. Nadszedł czas, by znowu żyć, oddychać i pocić się piłką nożną. Czy planujesz oglądać mecze w domu, czy też spakować polską flagę do plecaka i pojechać do Brazylii, w Firefox Marketplace znajdziesz wspaniałe aplikacje, które pomogą Ci w pełni cieszyć się Mistrzostwami Świata 2014.

Przesyłane strumieniowo aktualności, wyniki i najważniejsze momenty
Dzięki aplikacjom zaprojektowanym specjalnie, by podawać najnowsze wiadomości, wyniki na żywo i powiadomienia, nigdy już nie ominą Cię najważniejsze momenty.

Dostępna w ponad dziesięciu językach aplikacja Goal.com oferuje jedne z najpełniejszych informacji futbolowych na rynku. Szczególnie podobają się nam wyniki w czasie rzeczywistym, najciekawsze momenty na wideo i doskonałe funkcje społecznościowe.

Polskie informacje sportowe znajdziesz w aplikacjach Sport.pl, Na Żywo i Wyniki.

EU Match Center koncentruje się wyłącznie na europejskich klubach.

Football Fever dostarcza oficjalne tweety FIFA — w sam raz dla fanów, którzy nie chcą instalować pełnej wersji Twittera tylko po to, by śledzić informacje FIFA.

Gry futbolowe
Nie ma lepszego sposobu na wczucie się w nastrój mistrzostw niż parę gier.

Real Soccer
Real Soccer to pełnowymiarowe zawody piłkarskie. Wybierz swoją drużynę, kierując się szeregiem umiejętności, i zagraj przeciwko komputerowi. Podania, strzały, sterowanie bramkarzem — wszystko to jest pod Twoją kontrolą.

Airfootball to futbolowa wersja cymbergaja. Prosta, ale zaskakująco wymagająca.

Soccer Fling łączy piłkę nożną ze wciągającymi łamigłówkami.

Header Champ to gra z kreskówkową grafiką, która sprawdzi Twoje umiejętności w główkowaniu.

Gdy już jesteśmy przy główkowaniu – w grze Real Headshot możesz odtworzyć niesławne uderzenie z główki Zinedine’a Zidane’a! Sprawdź, jak wielu przeciwników powalisz czołem Zizou, zanim skończy się czas. Sądzę, że ta gra jest trochę zbyt trudna (nigdy nie udaje mi się uderzyć więcej niż dwa razy), ale jest zbyt zabawna, by mogło jej zabraknąć na tej liście.

Kekanto
Podróże
Szczęśliwcy, którzy wybierają się do Brazylii, mogą zaplanować całą podróż — od wyboru linii lotniczej po rezerwację hotelu i wynajęcie samochodu — korzystając z aplikacji Kayak i Booking.com.

Kekanto pomoże Ci odkryć miejscowe restauracje, kluby i wiele innych atrakcji. Easy Taxi pozwoli Ci z kolei dotrzeć wszędzie szybko i łatwo, zamawiając dla Ciebie taksówkę.

Potrzebujesz pomocy z portugalskim? Translator działa w 50 językach.

Życzymy wiele radości z Mistrzostw Świata — niech Wasza drużyna zwycięży!

2 responses

Post a comment

 1. Hut wrote on :

  where can I find tennis apps?

  Reply

  1. Scott DeVaney wrote on :

   Are you looking for tennis news or games? Either way, you’re right — we don’t have too many tennis apps yet.

   Reply

Post Your Comment