Centrum Prasowe Mozilli

Newsy i Ogłoszenia Mozilli

Mozilla

Media Library

Potrzebujesz logo do wykorzystania w swoim artykule? Pobierz je stąd, przestrzegając naszych zasad identyfikacji wizualnej oraz polityki ochrony znaków towarowych. Jeśli potrzebujesz grafiki w innym formacie lub rozmiarze, skontaktuj się z naszym zespołem prasowym. Jeżeli chcesz użyć naszego logo w innym celu, w tym do oznaczenia Mozilli jako swojego klienta lub partnera czy potwierdzenia kompatybilności swoich produktów z Firefoksem, konieczna jest pisemna zgoda Mozilli, chyba że dane zastosowanie jest w zgodzie z naszą polityką ochrony danych towarowych. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w sekcji FAQ znaków towarowych. Pamiętaj: używaj, nie nadużywaj.

Podstawowe zasady:

Wykorzystując nasze znaki towarowe w dozwolonym celu nie możesz:

  1. Przekształcać naszego logo.
  2. Łączyć naszego logo z własnym lub innym logo, znakiem towarowym lub grafiką.
  3. Umieszczać logo tak blisko innej zawartości, że staje się ono nieczytelne.
  4. Eksponować naszego logo jako głównego wyróżnika swojej strony, materiału drukowanego lub innej treści.
  5. Używać naszego logo w kontekście sugerującym współpracę lub partnerstwo z Mozillą, bądź poparcie lub sponsoring ze strony Mozilli (chyba że Mozilla udzieli stosownej licencji).
  6. Używać naszego logo w sposób szkodliwy, zwodniczy, obsceniczny lub w inny sposób gorszący.
  7. Używać naszego logo na stronach internetowych lub w innych miejscach kojarzonych z rozbudzaniem nienawiści, pornografią, hazardem lub inną nielegalną działalnością.
  8. Używać naszego logo w połączeniu z zawartością, która oczernia Mozillę lub niszczy jej reputację.

Loga