Kategorie: Firefox Mobile

Nowy Firefox na Twoim komputerze i telefonie

Czytnik PDF w Firefoksie ułatwia przeglądanie Sieci

Firefox dla systemów Windows, Mac i Linux został wzbogacony o wbudowany czytnik PDF, umożliwiający odczytywanie dokumentów PDF bezpośrednio w przeglądarce. Niweluje to konieczność pobierania tych plików czy też korzystania z wtyczek takich jak Adobe Reader. Przykładowo, za pomocą czytnika można przejrzeć menu ulubionej restauracji, wyświetlić i wydrukować bilety na koncert lub przeczytać raport, nie przerywając surfowania po Sieci.

Wbudowany w Firefoksa czytnik PDF umożliwia szybsze i łatwiejsze odczytywanie dokumentów PDF

Wbudowany w Firefoksa czytnik PDF umożliwia szybsze i łatwiejsze odczytywanie dokumentów PDF

Firefox na Androida jest dostępny dla kolejnych 15 milionów użytkowników – nowe wersje językowe i lepsze możliwości personalizacji

Firefox na Androida jest teraz dostępny dla większej liczby urządzeń działających na procesorze ARMv6, dostarczając wysokiej klasy doświadczenia użytkownikom na kolejnych 15 milionach telefonów. Z mobilnego Firefoksa można korzystać między innymi na urządzeniach: LG Optimus One, T-Mobile myTouch 3G slide, HTC Wildfire S i ZTE R750.

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie swojego Firefoksa, dostosowując do swoich preferencji jego wygląd i funkcje. Dla Firefoksa na Androida dostępne są teraz łatwe w użyciu Motywy, dzięki którym za pomocą kilku kliknięć można zmienić wygląd przeglądarki.

Firefox na Androida jest teraz dostępny również w tradycyjnej i uproszczonej odmianie języka chińskiego, powiększając rosnącą grupę obsługiwanych języków.

Więcej informacji: