Kategorie: Firefox

Nowe informacje o Firefox Hello Beta

Firefox Hello Beta jest narzędziem służącym do komunikacji, które umożliwia dzielenie się kartami, które przeglądasz w Firefoksie oraz prowadzenie rozmów na czacie tekstowym lub wideo, bez potrzeby zakładania konta i posiadania loginu. Firefox Hello Beta dostępny na Windowsa, OS X i Linuksa, umożliwia prowadzenie dyskusji i podejmowanie decyzji online poprzez dzielenie się widokiem przeglądanej strony podczas rozmowy. Ułatwia to i usprawnia proces robienia wspólnych zakupów online, planowanie wakacji z rodziną lub współpracę z kolegami z pracy.

Kiedy klikniesz na ikonę Firefox Hello Firefox Hello Beta w Firefoksie i zaprosisz kogoś do rozmowy, Hello natychmiast pokaże im zakładkę, którą oglądasz, kiedy się dołączą.

Firefox Hello na Windowsa, OS X i Linuksa jest tworzony we współpracy z naszym partnerem, firmą Telefónica. Cały czas kontynuujemy prace nad dodawaniem nowych funkcji, w tym możliwość zatrzymania dzielenia się widokiem i więcej.

Mamy nadzieję, że będzie się Wam miło używało Firefox Hello Beta. Wkrótce podzielimy się kolejnymi informacjami o testowanych funkcjach na naszym blogu.

Więcej informacji: