Kategorie: Firefox

Firefox z nowymi partnerami wśród serwisów społecznościowych

Mozilla pracuje nad rozszerzeniem społecznej integracji w Firefoksie, aby umożliwić Ci w szybki i prosty sposób na pozostanie w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi. W zeszłym roku wprowadziliśmy integrację Firefoksa z Facebookiem – naszym pierwszym partnerem wśród sieci społecznościowych, do którego wkrótce dołączyły serwisy Cliqz i Mixi. Dziś mamy przyjemność zaoferować użytkownikom Firefoksa jeszcze więcej opcji społecznej integracji.

Nowe serwisy, z którymi możesz zintegrować Firefoksa, to:

Delicious:

Dzięki integracji Delicious z Firefoksem możesz szybko udostępniać linki kontaktom ze swojej sieci Delicious z dowolnego miejsca w sieci. Delicious zapisuje i organizuje Twoje ulubione treści, podczas gdy Ty surfujesz po sieci. Teraz możesz szybko uzyskać dostęp do tych treści z poziomu panelu bocznego w Firefoksie. Delicious dla Firefoksa możesz aktywować w sekcji narzędzi swojego konta Delicious, które znajdziesz pod tym adresem.

Delicious-600x319

Saavn:

Saavn, popularny serwis muzyczny z Indii, od teraz może być zintegrowany z Firefoksem. Saavn dla Firefoksa zapewnia prosty dostęp do hitów Bollywood i innej popularnej indyjskiej muzyki, podczas przeglądania sieci. Za pośrednictwem paska bocznego Saavn w Firefoksie uzyskujesz dostęp do wykazu popularnych w poszczególnych regionach piosenek, najnowszych albumów, popularnych playlist i znanych stacji radiowych. Użytkownicy Saavn mogą aktywować Saavn dla Firefoksa klikając tutaj.

Saavn-600x374

Cieszymy się z integracji kolejnych serwisów społecznościowych z Firefoksem i już czekamy na kolejne serwisy i usługi, które będziemy mogli wprowadzić do naszej przeglądarki, aby wzbogacić doświadczenie użytkowników.

Więcej informacji: