Kategorie: Firefox Mobile

Firefox na Androida jest łatwiejszy w personalizacji niż kiedykolwiek wcześniej

Firefox na Androida oferuje teraz jeszcze więcej opcji personalizacji dzięki nowemu ekranowi domowemu i funkcjom udostępniania, ułatwiającym szybsze przejście do wybranych treści.

Wprowadzamy Konta Firefoksa stojące za usprawnionym Firefox Sync, dzięki czemu użytkownicy mają dostęp do spersonalizowanego Firefoksa z dowolnego miejsca. Firefox Sync jest łatwy w użyciu i pomaga szybko i bezpiecznie zsynchronizować między komputerami i urządzeniami z systemem Android wszystkie dane, w tym hasła, otwarte karty, dane formularzy, historię i zakładki.

Firefox dla systemu Android - Sync

Użytkownicy mogą dostosować menu (historia, wybrane strony, zakładki i lista do przeczytania) na stronach ekranu domowego i wybrać, który element ma pojawiać się domyślnie. Wybrana przez użytkownika strona ekranu domowego pojawia się automatycznie po otwarciu nowej karty lub nowej sesji przeglądania, ułatwiając szybkie przejście na ulubione witryny. Można też ukryć rzadko odwiedzane strony lub ukryć je wszystkie, uzyskując zupełnie czystą nową kartę.

Strona Startowa

Firefox na Androida ułatwia personalizację i udostępnianie treści, takich jak artykuły, filmiki i zdjęcia w najczęściej odwiedzanych serwisach społecznościowych. Na pasku menu umieściliśmy kolorowe ikony dla dwóch wybranych przez użytkownika kanałów udostępniania, w tym Facebooka, Twittera i poczty elektronicznej, ułatwiając udostępnianie treści rodzinie i znajomym.

Firefox dla systemu Android jest dostępny w ponad 30 wersjach językowych, a nowe języki zostaną dodane już wkrótce.

Więcej informacji: