Kategorie: Firefox Mobile

Firefox na Androida przekroczył 100 milionów pobrań

Jesteśmy dumni mogąc podzielić się wiadomością, że Firefox na Androida został pobrany ponad 100 milionów razy z Google Play i był systematycznie oceniany przez użytkowników na więcej niż 4 gwiazdki. Użytkownicy mają więcej swobody i kontroli nad swoją obecnością w sieci, dzięki wbudowanym opcjom, które wychodzą poza ramy przeglądania stron internetowych, takich jak personalizacja, wygodne funkcje wyszukiwania i udostępniania, a także ochrona prywatności i dodatki na ekranie głównym.

Firefox na Androida jest najbardziej elastyczną przeglądarką mobilną z wieloma funkcjami, które pomagają chronić Twoją prywatność i sprawiają, że dostęp do ulubionych treści jest łatwiejszy. Od zawsze skupiamy się na dostarczaniu produktu, który ludzie kochają i który wspiera wartości naszej misji, czyli otwartość, innowacje i równe szanse w Sieci. Wybierając Firefoksa na Androida i czyniąc go częścią codziennego, mobilnego życia nasi użytkownicy wspierają misję Mozilli.

Mozilla stworzyła Firefoksa na Androida, by umożliwić korzystanie z Firefoksa gdziekolwiek jesteś. Nie bylibyśmy w miejscu, w którym teraz jesteśmy bez Waszego wsparcia. Dziękujemy tym, którzy sprawili, że mogliśmy udostępnić Firefoksa na Androida i tym, którzy pomagają w dostarczaniu nowych funkcji coraz większej liczbie osób każdego dnia.

FFx4Android_100mDownloads_blog_pl

Firefox na Androida: świętujemy 100 milionów pobrań

Więcej informacji: http://bit.ly/1zYoKaM

W ramach świętowania 100 milionów pobrań przypominamy sobie najważniejsze wydarzenia w historii Firefoksa na Androida.

10 najważniejszych wydarzeń dla Firefoksa na Androida:

  1. 29 marca 2011: Mozilla wydaje Firefoksa 4 dla systemu Android.
  2. 26 czerwca 2011: Firefox na Androida prezentuje uaktualnienia zapewniające szybszy dostęp do sieci oraz funkcję “nie śledź” dla większej prywatności.
  3. 19 lutego 2013: Firefox na Androida prezentuje motywy dla jeszcze większych możliwości personalizacji przeglądarki.
  4. 17 września 2013: Firefox na Androida przedstawia QuickShare oferując więcej możliwości dzielenia się ulubionymi treściami w sieci przez media społecznościowe.
  5. 29 października 2013: Przeglądanie w trybie gościa w Firefoksie na Androida zapewnia prywatność Twoich danych.
  6. 7 listopada 2013: Firefox na Androida zostaje zainstalowany fabrycznie na Tabletach Kobo Arc i smartfonach GIGABYTE GSmart Simba SX1.
  7. 10 grudnia 2013: Nowy ekran główny w Firefoksie na Androida: już po jednym stuknięciu w ekran uzyskasz dostęp do swoich informacji.
  8. 14 października 2014: Mozilla prezentuje szybki i łatwy sposób przesyłania wideo z Firefoksa na Androida wprost na telewizor poprzez urządzenia Roku i Chromecast.
  9. 10 listopada 2014: Mozilla dodaje DuckDuckGo jako fabrycznie zainstalowaną opcję wyszukiwania.
  10. 8 kwietnia 2015: Firefox na Androida przekracza 100 milionów pobrań.