Kategorie: Firefox

Szybsze i łatwiejsze przeglądanie dzięki ulepszeniom w kartach i odtwarzaniu wideo w Firefoksie

Nie tak dawno wprowadziliśmy do Firefox Accounts ulepszenia, aby poprawić doświadczenia użytkowników podczas przeglądania. Zawierają one personalizację konta oraz synchronizowanie haseł, zakładek i innych danych pomiędzy komputerem a urządzeniami mobilnymi. Teraz ułatwiamy bezpośredni dostęp do zsynchronizowanych kart na wersji desktopowej. Kiedy zalogujesz się do Firefox Accounts, w bocznym panelu zobaczysz wszystkie karty otwarte na innych komputerach czy urządzeniach mobilnych. Możesz w nim także szybciej i łatwiej wyszukać konkretnych kart.

Masz mocny, kilkuprocesorowy komputer? Zmiany wprowadzone teraz w Firefoksie poprawią jakość filmików oglądanych na YouTube. Zużyjesz też mniej transferu i poprawisz żywotność baterii swojego laptopa. A jeśli jesteś użytkownikiem Androida, zauważysz, że usunęliśmy ikony, które pokazują się na pasku URL. To chroni przed niepożądanymi stronami, które kopiując obrazki z legalnych stron starają się przekonać Cię, że strona jest bezpieczna i wyłudzić wrażliwe dane.

Ostatnią zmianą wprowadzoną w Firefoksie na Androida jest funkcja, która pozwala na pokazanie lub ukrycie czcionek webowych. Może to pomóc zredukować ilość danych przy przeglądaniu. Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z wprowadzonych zmian. Czekamy na Wasze komentarze.

Więcej: