Kategorie: Firefox Mobile

Nowa Beta Firefoksa dla systemu Android jest gotowa do testów

Nowa Beta Firefoksa dla systemu Android jest już dostępna do pobrania i testowania Wersja Beta ma nowy, unikatowo zaprojektowany wygląd, który współgra z interfejsem użytkownika Androida, jest bardziej wydajna oraz wspiera zewnętrzne wtyczki, takie jak np. Flash, dzięki czemu przeglądanie Sieci na urządzeniu mobilnym jest jeszcze przyjemniejsze.

Nowa Beta Firefoksa dla systemu Android posiada wszystkie funkcje, które cieszą się największą popularnością, takie jak Firefox Sync, dodatki, przeglądanie w kartach, a także nowy Inteligentny Pasek Adresu oraz szybsze uruchamianie aplikacji i lepszy czas reakcji, lepszą wydajność grafiki, tryb panoramiczny i powiększanie.

W Mozilli nieustannie pracujemy nad wersjami Beta, ale to konkretne wydanie jest dla nas wyjątkowe, ponieważ włożyliśmy w jej powstanie niesłychanie dużo pracy, aby dodać funkcje i poprawić ogólną wydajność, dzięki czemu mobilna przeglądarka stała się szybsza i łatwiejsza w użyciu.

Aby wersja Beta dla Androida działała prawidłowo, potrzebujemy pomocy użytkowników podczas testowania nowego Firefoksa. Testy pozwolą sprawdzić, między innymi, szybkość uruchamiania i reakcji, kompatybilność z poszczególnymi stronami oraz wydajność grafiki. Najnowsza Beta wykorzystuje akcelerację sprzętową w celu zwiększenia wydajności wyświetlania witryn, zdjęć czy działania gier. Podczas testowania wersji Beta mogą pojawić się utrudnienia. W przypadku wystąpienia awarii lub niewłaściwego działania strony internetowej prosimy o zgłaszanie błędów.

Nowa Beta Firefoksa dla Androida jest przystosowana do szerokiej gamy telefonów: od systemu Android Ice Cream Sandwich 4.0 aż do systemu Android Froyo 2.2. Wersja Beta jest obecnie dostępna tylko dla telefonów z systemem Android oraz tylko w angielskiej wersji językowej, kolejne wersje językowe oraz system dla tabletów zostaną dodane wkrótce.

Potrzebujemy pomocy użytkowników, aby udoskonalić Betę dla Androida i umożliwić użytkownikom na całym świecie korzystanie z najnowszego Firefoksa. Wypróbuj wersję Beta na ulubionych witrynach i w razie wystąpienia trudności zgłoś błąd.

Więcej informacji:

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Dodaj komentarz