Kategorie: Firefox

Firefox umożliwia łatwe dzielenie treści z przyjaciółmi i rodziną

Portale społecznościowe są kluczowym elementem naszej aktywności online i za pomocą Firefoksa chcemy Ci ułatwić korzystanie również z nich. Od roku nieustannie pracujemy nad tym, aby umożliwić serwisom społecznościowym integrację z Firefoksem, dzięki czemu łatwo i szybko skontaktujesz się ze swoimi przyjaciółmi lub rodziną.

W zeszłym roku Facebook został pierwszym serwisem społecznościowym, zintegrowanym z Firefoksem. Następnie dodaliśmy integrację z kolejnymi portalami społecznościowymi – Cliqz, Mixi i msnNOW. Planujemy również integrację kolejnych serwisów społecznościowych, usług i aplikacji, dzięki czemu korzystanie z internetu (przeglądarki) stanie się bardziej społecznościowe, dostosowane do potrzeb i osobistych preferencji.

W ramach zastosowania nowych funkcjonalności dla portali społecznościowych, które zapewniają lepsze doświadczenie użytkownika, wdrożyliśmy możliwość łatwego udostępniania treści z Firefoksa. Przycisk „Udostępnij tę stronę”, który znajduje się na pasku narzędzi, pozwoli Ci za pomocą kilku kliknięć udostępnić wybrane treści Twoim przyjaciołom bezpośrednio z Firefoksa, bez względu na to, jaką stronę akurat przeglądasz. Możesz zamieścić ciekawy artykuł na swoim profilu, przesłać wybrany przepis do swoich przyjaciół czy też wysłać prywatną wiadomość z pomysłem na prezent, wszystko to bez konieczności opuszczenia strony, którą przeglądasz. Nową funkcję możesz wypróbować za pomocą Facebook Messengera lub Cliqza.

Screenshot_fb_PL

Możesz pozostawać w stałym kontakcie z przyjaciółmi i rodziną przy użyciu Firefoksa również na inne sposoby, np. zamieszczać lub sprawdzać posty, sprawdzać powiadomienia bezpośrednio z paska narzędzi Firefox czy rozmawiać z przyjaciółmi bez konieczności opuszczania strony, którą aktualnie przeglądasz.

Istnieje niewyczerpany potencjał łączenia i integracji sieci społecznościowych, poczty e-mail, finansów, muzyki, sportu, wiadomości, i innych aplikacji bezpośrednio w Firefoksie.

Więcej informacji: