Kategorie: Firefox Mobile

Dzięki Firefoksowi na Androida łatwiej podzielisz się ze znajomymi ciekawymi treściami z Internetu

Firefox na Androida zawiera nowe funkcje, ułatwiające dzielenie się z przyjaciółmi i rodziną Twoimi ulubionymi stronami www, artykułami czy nagraniami wideo. Funkcja szybkiego udostępniania w Firefoksie dodaje kolorową ikonę wybranego przez Ciebie serwisu do menu Firefoksa „Udostępniaj”. Często udostępniasz treści za pomocą Twittera, Facebooka, przez SMS czy e-mail? Firefox na Androida automatycznie doda do menu najczęściej używane przez Ciebie serwisy do udostępniania, dzięki czemu zawsze będą w zasięgu ręki.

Szybkie udostępnianie w Firefoksie na Androida

Szybkie udostępnianie w Firefoksie na Androida

Firefox na Androida wspiera funkcję udostępniania poprzez stuknięcie (bump sharing) na urządzeniach z technologią NFC. Udostępnianie znajomym otwartych kart, ulubionych artykułów, przepisów lub wskazówek dojazdu staje się niezwykle proste. Wystarczy lekko stuknąć własnym telefonem z Androidem w telefon znajomego, aby przesłać dowolnego treści internetowe.

Tworząc Firefoksa, skupiamy się na potrzebach naszych użytkowników i chcemy zapewnić im komfort czytania na małym ekranie. Dzięki nowym aktualizacjom trybu czytania w prosty sposób można zmieniać czcionkę na szeryfową lub bezszeryfową. Ponadto Firefox na Androida w trybie czytania może automatycznie przełączać się na tryb ciemny (ciemny tekst na jasnym tle) lub tryb jasny (jasny tekst na ciemnym tle) w zależności od oświetlenia pomieszczenia, w którym się znajdujesz. Można również ręcznie przełączać się między tymi trybami, w zależności od preferencji. Jeśli znalazłeś artykuł, który chciałbyś przeczytać później, wystarczy, że dłużej przytrzymasz ikonę trybu czytania na pasku adresu, aby dodać go do swojej listy „Do przeczytania”. Wszystko, co zapiszesz w tej liście, jest dostępne offline, dzięki czemu możesz przeczytać te artykuły nawet w miejscach, gdzie nie ma dostępu do Internetu, np. w metrze czy w samolocie.

Ciemny i jasny tryb czytania w Firefoksie na Androida

Ciemny i jasny tryb czytania w Firefoksie na Androida

Firefox na Androida wspiera teraz język kataloński, szwedzki oraz brytyjską odmianę języka angielskiego, co czyni go dostępnym w ponad 20 wersjach językowych.

Więcej informacji: