Kategorie: Firefox Mobile

Przeglądanie w trybie gościa w Firefoksie na Androida zapewnia prywatność Twoich danych

Firefox na Androida zawiera opcję przeglądania w trybie gościa, dzięki której możesz pożyczyć swoje urządzenie mobilne znajomym, nie martwiąc się o to, że odczytają oni Twoje prywatne dane, takie jak historię przeglądania, zakładki, hasła, formularze danych i otwarte karty. Po aktywowaniu trybu gościa Firefox zrestartuje się, uruchamiając nowy profil, a po zamknięciu sesji usunie dane gościa. Dzięki temu możesz pożyczyć znajomym swój telefon czy tablet do przeglądania sieci i mieć pewność, że Twoje prywatne informacje są bezpieczne.

Aby aktywować tryb gościa, stuknij w przycisk menu Firefoksa, następnie wybierz “Narzędzia” i opcję “Nowa sesja gościnna”. Twoi znajomi mogą zakończyć sesję przeglądania w trybie gościa, stukając w przycisk menu i wybierając polecenie “Zakończ sesję gościnną”.

Guest browsing_PL

Dzięki Firefoksowi na Androida z łatwością spersonalizujesz swoje urządzenie za pomocą ulubionych zdjęć. Możesz ustawić obrazek jako tapetę oraz powiązać zdjęcie z kontaktem bezpośrednio z poziomu przeglądanej strony. Wystarczy przytrzymać zdjęcie, żeby wywołać menu kontekstowe i wybrać “Ustaw obrazek jako”, aby spersonalizować swoje urządzenie za pomocą dowolnych obrazków z Internetu.

Dodaliśmy do Firefoksa na Androida wsparcie dla języka ukraińskiego, irlandzkiego i rumuńskiego, co czyni go dostępnym w 27 wersjach językowych.

Od teraz w Firefoksie jest dostępne Web Audio API, umożliwiające tworzenie gier internetowych z niesamowitymi efektami dźwiękowymi. Więcej informacji o Web Audio API znajdziecie na naszym blogu oraz na blogu Hacks.

Więcej informacji: