Kategorie: Firefox dla iOS

Firefox na iOS pozwala szybciej i łatwiej korzystać z mobilnej sieci

Zawsze staramy się, aby Firefox oferował użytkownikom jak najlepsze doświadczenie. Chcemy przekazać im kontrolę i jednocześnie chronić prywatność najlepiej jak to możliwe. Dziś prezentujemy nową aktualizację w Firefoksie na iOS, która zapewnia większe poczucie kontroli w trakcie korzystania z mobilnej sieci.

Co nowego w Firefoksie na iOS?

iOS Today Widget: Wiemy, że szybki dostęp do treści w sieci jest ważny, zwłaszcza na telefonie, dlatego dzięki widgetowi iOS Today można szybko uruchomić przeglądarkę, żeby otworzyć nową kartę, nową kartę prywatną lub ostatnio skopiowany link.

polish

iOS Today Widget w Firefoksie na iOS

Awesome Bar: Firefox na iOS pozwala przeszukiwać zakładki i historię dzięki inteligentnemu paskowi adresu, umożliwiając szybki dostęp do ulubionych stron.

searchbookmarks

Szukaj zakładek w Firefoksie na iOS

Zarządzanie bezpieczeństwem: Firefox zawiera wbudowaną funkcję, która ostrzeże użytkownika kiedy będzie chciał wejść na niebezpieczną stronę – na ekranie pojawi się komunikat, że połączenie nie jest godne zaufania.

Można czasowo zignorować komunikaty o zagrożeniu na stronach, które są bezpieczne według użytkownika, a Firefox zarejestrował je jako niebezpieczne.

certificate

Można czasowo zignorować komunikaty o zagrożeniu na stronach internetowych w Firefoksie na iOS

Pobierz najnowszą wersję Firefoksa i powiedz nam, co myślisz.

App Store