Ochrona przed śledzeniem w Firefoksie na iOS oraz Multi-Tasking w Firefox Focus na Androida

Nick Nguyen,  21 września 2017

Wrzesień obfituje w nowości w branży mobilnej.

Dziś oddajemy w wasze ręce najnowszą wersję Firefoksa na iOS oraz Firefox Focus na Androida, który swoją premierę miał w czerwcu.

Co nowego w Firefoksie na iOS:

Ochrona przed śledzeniem: po raz pierwszy użytkownicy iOS11 na iPhonie oraz iPadzie mogą korzystać z opcji automatycznego blokowania reklam w trybie prywatnego przeglądania oraz z ochrony przed śledzeniem w trakcie regularnego przeglądania. Funkcja ta używa tej samej technologii, która została wykorzystana w Firefox Focus na Androida i iOS, Firefoksie w wersji desktopowej i Firefoksie na Androida. Zawsze staramy się udostępniać naszym użytkownikom najnowsze funkcje i nareszcie możemy podzielić się nimi w Firefoksie na iOS, a to wszystko dzięki zmianom jakie wprowadził Apple dla wszystkich przeglądarek.

Ulepszona Synchronizacja: nasi użytkownicy do tej pory mieli możliwość zsynchronizowania danych takich jak hasła, historia czy zakładki do wersji mobilnej. Od teraz działa to też w drugą stronę, umożliwiając synchronizację danych z telefonu z wersją desktopową.

Pobierz najnowszą wersję Firefoksa na iOS.

Nowości w Firefox Focus na Androida:

Nowa funkcja kart: mimo, że główną cechą Firefox Focus jest prostota, posłuchaliśmy waszego zdania i polepszyliśmy jakość prywatnego przeglądania. Od teraz użytkownicy mogą korzystać z kilku zakładek w tym samym czasie, swobodnie poruszając się między przeglądanymi stronami.

Pobierz Firefox Focus na Androida ze sklepu Google Play.

Wypróbujcie i dajcie znać, co sądzicie.