Kategorie: Ogólny

Firefox dla iOS przedstawia nowe i ulepszone funkcje: Karty, Tryb nocny oraz Czytnik QR kodów

W zespole Firefoksa zawsze staramy się zapewniać użytkownikom najlepsze doświadczenia podczas korzystania z sieci. Dzisiaj wprowadzamy ulepszenia stanowiące bazę dla tego, co czeka nas w ramach Project Quantum tej jesieni. Nowe funkcje mają uatrakcyjnić przeglądarkę mobilną i usprawnić korzystanie z Firefoksa dla iOS.

Nowe funkcje Firefox dla iOS:

Nowe karty

Ulepszyliśmy przeglądanie kart, dzięki czemu użytkownicy zobaczą ostatnio odwiedzane strony oraz te najczęściej odwiedzane.

Tryb nocny

Często, gdy znajdujemy się w ciemnym pomieszczeniu chcemy włączyć telefon komórkowy, żeby sprawdzić godzinę. Dodaliśmy więc Tryb nocny, który przyciemnia ekran telefonu i nie nadwyręża oczu. Od teraz czytanie w ciemności będzie łatwiejsze, a ryzyko, że ktoś przyłapie nas na sprawdzaniu poczty znacznie mniejsze.

Czytnik kodów QR

Chcesz ograniczyć liczbę aplikacji zainstalowanych na telefonie? Wyeliminowaliśmy konieczność pobierania osobnej aplikacji do kodów QR, wprowadzając wbudowany czytnik umożliwiający szybki dostęp do kodów QR.

Rekomendacje funkcji

Wszyscy uwielbiamy skróty, a nasze Rekomendacje funkcji zaoszczędzą Twój czas oferując podpowiedzi. Na początek ta funkcja będzie dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych i w Niemczech.

Aby sprawdzić najnowsze funkcje i skorzystać z najnowszej wersji przeglądarki Firefox dla iOS należy pobrać aktualizację.

Mamy nadzieję, że się Wam spodoba!