Kategorie: Ogólny

Firefox Focus dla Androida ma już milion pobrań! Dzisiaj wprowadzamy trzy nowe funkcje zgłoszone przez użytkowników

Od uruchomienia Firefoksa Focus dla Androida minął niespełna miesiąc, a już ponad million użytkowników zdążyło pobrać naszą szybką i wygodną aplikację przeglądarki. Dziękujemy za ogromne wsparcie dla Firefox Focus dla Androida. To pokazuje, że użytkownicy chcą decydować o ustawieniach prywatności – zwłaszcza w kwestii danych osobowych i tego, w jaki sposób korzystają z Internetu.

Wprowadzenie w zeszłym roku Firefox Focus dla iOS oparte było na założeniu, że każdy ma prawo do ochrony prywatności. Tworząc Firefox Focus dla Androida, umożliwiliśmy to wszystkim użytkownikom mobilnym i daliśmy im kontrolę nad zarządzaniem tym, jak korzystają z Internetu na różnych platformach.

W ciągu tygodnia od uruchomienia Firefox Focus dla Androida, otrzymaliśmy ponad 8 000 komentarzy, a sama aplikacja została oceniona na 4.5 gwiazdek. Byliśmy zaskoczeni reakcją użytkowników!

Feedback od użytkowników Firefox Focus


„Niesamowita przeglądarka Firefox jest teraz jeszcze bardziej skupiona na prywatności i bezpieczeństwie.”

 „Wspaniała! Jest rzeczywiście bardzo lekka i szybka.”

 „Jest to bez wątpienia najlepsza przeglądarka, którą należy ustawić jako domyślną. Super szybka i super lekka.”

 „Doskonale sprawdza się w tym, do czego została stworzona, czyli do szybkiego, bezpiecznego, prywatnego i wygodnego przeglądania Internetu.”

 

Nowe funkcje

Z każdym nowym wydaniem staramy się wprowadzać usprawnienia, a wasze komentarze pomagają nam w ulepszaniu naszych produktów. Wspólnie zastanowiliśmy się, co możemy szybko dodać i już dziś możemy Was poinformować o nowych funkcjach:

  • Tryb pełnoekranowy dla wideo: Wasze komentarze pokazały nam, że właśnie to powinno być naszym priorytetem. Rozumiemy, że oglądanie filmików na telefonach ma sens wyłącznie wtedy, gdy można je obejrzeć na pełnym ekranie. Dodaliśmy wsparcie dla większości platform z wyjątkiem YouTube. Jak tylko Google naprawi błąd uniemożliwiający obsługę YouTube, udostępnimy tę funkcję.
  • Wsparcie pobierania plików: Korzystamy z naszych telefonów komórkowych w celach rozrywkowych – do słuchania muzyki, grania w gry, czytania e-booków. Oczywiście niektóre te czynności wymagają pobrania plików. Uaktualniliśmy aplikację Firefox Focus dodając wsparcie przy pobieraniu plików każdego formatu.
  • Uaktualnione opcje powiadomień: Teraz dostępne są nie tylko przypomnienia dotyczące wyczyszczenia historii przeglądarki. W powiadomieniach znajduje się skrót, dzięki któremu otworzysz Firefox Focus. W ten sposób szybko i wygodnie można korzystać z prywatnego przeglądania.

Naszą misją jest tworzenie produktów, które spełniają potrzeby użytkowników. Odpowiadając na Wasze szybkie i trafne komentarze, chcemy Wam podziękować i pokazać, że są dla nas ważne.

Nowa wersja przeglądarki Firefox Focus jest już dostępna w Google Play i App Store.

Powiadomienia: