Kategorie: Firefox Focus

Przedstawiamy Firefox Focus – darmowe, szybkie i wygodne narzędzie do prywatnego przeglądania na iOS

focus1

Żyjemy w czasach, w których wielu użytkowników straciło zaufanie i nie ma kontroli nad swoim „cyfrowym życiem”. Wydaje się, że to, co robimy w sieci jest dostępne później na innych urządzeniach, a nawet kontach. A żeby było gorzej, sieć często wygląda na zaśmieconą. Dlatego stworzyliśmy Firefox Focus.

Przyda Ci się wtedy, kiedy będziesz chciał korzystać z sieci na telefonie, nie zostawiając śladu. Może szukasz pierścionka zaręczynowego, lotów do Las Vegas lub drogich cygar. Ale też wtedy, kiedy będziesz potrzebował prostej, szybkiej sieci – bez kart, menu i pop-upów.

Firefox Focus Ci to zapewni.

Blokowanie trakerów, które śledzą nas w sieci jest ustawieniem fabrycznym. Nie musisz zmieniać ustawień prywatności czy ciasteczek. Możesz bez problemu cieszyć się przeglądaniem, mając pewność, że w każdej chwili możesz usunąć historię jednym kliknięciem – menu nie jest potrzebne.

focus2

Technologie używane do śledzenia naszych kroków w Internecie często spowalniają działanie stron. Firefox Focus blokuje te trakery, usprawniając tym samym ładowanie stron.

Czekamy na Wasze opinie o Firefox Focus.

Możesz pobrać Firefox Focus z App Store’a (hyperlink: https://mzl.la/2fGnsyD). Użytkownicy mogą korzystać z Tracking Protection na Safari i Firefox Focus.