Kategorie: Firefox Focus

Firefox Focus teraz dostępny w 27 językach – także w języku polskim

Blog-FFx-Focus_Devices_1200x660.jpg

Już wkrótce Dzień Ochrony Danych Osobowych! Z tej okazji Firefox Focus, przeglądarka do prywatnego przeglądania, jest teraz dostępna w 27 językach dla miliardów użytkowników. Członkowie społeczności Mozilli ciężko pracowali nad dostarczeniem wszystkich wersji językowych na czas i jesteśmy im bardzo wdzięczni za pomoc. To oznacza, że mnóstwo użytkowników może używać teraz Focusa do prywatnego przeglądania w swoich językach, nie zostawiając śladów i zachowując swoją aktywność online tylko dla siebie.

Dzięki najnowszej wersji przeglądarki Focus użytkownicy będą mieli większą kontrolę nad swoją aktywnością w internecie. Po udostępnieniu Firefox Focus, zobaczyliśmy jak wielu użytkownikom zależy na prywatnym przeglądaniu stron internetowych, który pozwala użytkownikom na kasowanie ich historii za pomocą jednego dotknięcia. Chcieliśmy dać im możliwość korzystania z tego narzędzia w ojczystym języku.

Dla Mozilli, której priorytetem od zawsze jest globalność i społeczność, był to naturalny krok. Jeśli chcesz przeglądać prywatnie po arabsku, azersku, czesku, walijsku, niemiecku, angielsku (Stany Zjednoczone), esperanto, hiszpańsku (Chile), hiszpańsku (Hiszpania), francusku, węgiersku, indonezyjsku, włosku, japońsku, w języku kabyle, holendersku, polsku, portugalsku (Brazylia), rosyjsku, w języku songhay, słowacku, szwedzku, turecku, ukraińsku, chińsku (uproszczony i tradycyjny), od teraz możesz. Nie kończymy jeszcze prac nad dodawaniem kolejnych języków. Będziemy nadal współpracować z naszą społecznością, aby dodawać nowe języki do aplikacji.

Zależy nam na tym, żeby użytkownicy mogli dopasować nasze produkty do swoich potrzeb. Wraz z najnowszym wydaniem dajemy użytkownikom możliwość wybrania wyszukiwarki, podobnie jak w Firefoksie na iOS, Windows, czy Mac na komputerach stacjonarnych i laptopach.

Z informacji, jakie od Was dostajemy wiemy, że przeglądanie bez pojawiających się niechcianych reklam i śledzenia jest bardzo ważne. Dlatego wielu użytkowników zdecydowało się na wybór Firefox Focus. W dniu Ochrony Danych Osobowych jesteśmy dumni, że możemy udostępnić przycisk „Usuń” (górny prawy róg przeglądarki) wielu ludziom na całym świecie.

Wasze opinie bardzo się dla nas liczą i na ich podstawie będziemy dodawać nowe funkcje, które sprawią, że przeglądanie stron będzie jeszcze bardziej bezpieczne.

Firefox Focus możesz pobrać z  App Store.

Więcej informacji: