Kategorie: Firefox Mobile

Nowy ekran główny w Firefoksie na Androida: już po jednym stuknięciu w ekran uzyskasz dostęp do swoich informacji

Nieustannie pracujemy nad tym, aby zapewnić Ci większe możliwości dostosowania ustawień i lepszą kontrolę podczas korzystania z Internetu. Nowy ekran główny w Firefoksie na Androida pomaga Ci szybko przeglądać sieć oraz umożliwia łatwy i szybki dostęp do Twojej historii przeglądania już za pomocą jednego stuknięcia w ekran.

Firefox_for_Android_26_History_PL

Nowy ekran główny pojawia się po uruchomieniu Firefoksa dla Androida, otworzeniu nowej karty lub stuknięciu w pasek adresu. Na ekranie pojawią się w formie menu Twoje najczęściej odwiedzane strony, historia przeglądania, zakładki i lista do przeczytania. Wszystko po to, aby zapewnić Ci możliwość szybkiego przeglądania sieci. Firefox pomaga Ci szybko przejść na każdą stronę, którą odwiedziłeś, zapisałeś lub której szukałeś w sieci, dzięki czemu możesz sprawnie sprawdzić na swoim telefonie lub tablecie interesujące Cię strony dotyczące zakupów, maili, pracy czy też mediów społecznościowych.

Do Firefoksa na Androida dodaliśmy wyszukiwarki Bing oraz Yahoo! dając Ci większy wybór i lepszą kontrolę w trakcie wyszukiwania informacji na Twoim telefonie lub tablecie. W łatwy sposób możesz zmienić domyślną wyszukiwarkę, w sekcji “dostosuj” w ustawieniach przeglądarki.

Cieszymy się, że mogliśmy wprowadzić nową jakość w ekranie głównym i dzięki temu udoskonalić surfowanie po sieci milionom użytkowników Firefoksa na Androida.

Więcej informacji: