Kategorie: Ogólny

Wygodny dostęp do ulubionych treści z Firefoksem

Firefox pozwala Ci korzystać z Sieci tak jak lubisz dzięki możliwości dostosowania przeglądarki do Twoich potrzeb. Teraz możesz spersonalizować swojego Firefoksa za pomocą nowocześnie zaprojektowanego menu. W prostszy sposób możesz dodać lub przemieścić w menu dowolną funkcję, integrację z serwisami społecznościowymi czy dodatek. Firefox pozwala także wybierać spośród tysięcy dostępnych motywów i zmieniać wygląd Twojej przeglądarki.

Firefox umożliwia wygodną integrację z przeglądarką takich portali społecznościowych jak Facebook, Delicious, Weibo i wiele innych. Funkcjonalności takie jak panel boczny, opcje udostępniania na portalach społecznościowych czy przyciski powiadomień na pasku narzędzi pozwalają Ci być w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi poprzez ulubione portale społecznościowe niezależnie od tego, jakie strony przeglądasz w danym momencie. Teraz możesz także dodać nowy przycisk panelu bocznego w Twoim menu, więc dostęp do paneli z opcjami społecznościowymi, zakładkami i historią jest jeszcze wygodniejszy.

Śledź rozgrywki piłkarskie za pomocą Firefoksa z Goal.com

Screen Shot 2014-06-06 at 18.14.03

Panel boczny Goal.com dla Firefoksa dla systemu Windows, Mac i Linux

Dziś prezentujemy specjalny panel boczny Goal.com Firefoksa, który daje Ci dostęp do najświeższych informacji z rozgrywek w Brazylii bezpośrednio w Twojej przeglądarce. Możesz aktywować panel boczny Goal.com w Firefoksie i otrzymywać wszystkie informacje na temat przebiegu mistrzostw, w tym wiadomości z ostatniej chwili, specjalne materiały i aktualne wyniki.

Dzięki Goal.com będziesz na bieżąco z wynikami rozgrywek na każdym etapie mistrzostw. Możesz także śledzić wszystkie mecze danego dnia, a po wybraniu kraju automatycznie dostawać tylko informacje o wynikach reprezentacji, której kibicujesz. Dzięki temu nie przegapisz żadnego ważnego momentu. Dodatkowo, jeśli klikniesz na dany mecz i otworzysz Goal.com Match Centre w nowej karcie, w wygodny sposób sprawdzisz zapowiedzi meczów, statystyki, rankingi oraz relacje.

Jeśli nie chcesz, aby panel był widoczny, możesz go po prostu ukryć lub wyłączyć. Goal.com może również pozostać w Twojej przeglądarce i nawet po zakończeniu Pucharu Świata dostarczać Ci najświeższe wiadomości z rozgrywek toczących się w najważniejszych światowych ligach.

Dzięki treściom dostarczanym przez ponad 500 reporterów na całym globie bycie na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w najpopularniejszym sporcie świata jeszcze nigdy nie było tak proste. Przetłumaczony na wiele języków serwis Goal.com jest dostępny dla przeglądarki Firefox oraz Firefox dla systemu Android. Aplikacja Goal.com będzie wkrótce dostępna w Firefox Marketplace dla systemu Firefox OS. Już dziś przygotuj swojego Firefoksa na czwartkowe otwarcie mistrzostw!

 

 

UWAGA: Goal.com nie jest oficjalnym ani licenjowanym produktem FIFA. Firefox i Mozilla nie są w żadnen sposób powiązani z tegorocznymi mistrzostwami w piłce nożnej w Brazylii ani nie są ich sponsorem.